1.Ultra-niska pozicija
Minimalna visina oftalmološkog operacijskog stola može se podesiti na 500 mm. Poznati elektromagnetski pogonski sustav je stabilan, pouzdan i tih tijekom rada. Najbolji je izbor za oftalmologiju i ORL kirurgiju.
2.Uklonjiva ploča za glavu
Uklonjiva ploča za glavu lako se kontrolira mehaničkim mjenjačem.
Konkavni dizajn u sredini jastuka uzglavlja zadovoljava ergonomske zahtjeve.
3. Široka površina
Širina površine može doseći 550 mm, što pacijentu omogućuje udobnije ležanje na njoj
4. Fleksibilni nožni prekidač
Kut stražnje ploče i ploče za noge može se podesiti nožnim prekidačem, što je praktično za liječnika da prilagodi položaj pacijenta najidealnijem položaju tijekom oftalmološke operacije.
5. Kočnica latice
Mehaničke kočnice na papučicu su brže, praktičnije, sigurne i pouzdanije.
6. Dodatna liječnička stolica
Liječnička stolica može podesiti naslone za ruke, naslon i visinu sjedala.
Parametri
| Model stavke | TDG-2 Električni oftalmološki operacijski stol |
| Duljina i širina | 2080 mm * 550 mm |
| Nadmorska visina (gore i dolje) | 700 mm / 500 mm |
| Ploča za glavu (gore i dolje) | 45°/ 90° |
| Stražnja ploča (gore i dolje) | 45°/ 20° |
| Ploča za noge (gore i dolje) | 45°/ 20° |
| Horizontalno klizanje | 300 mm |
| Elektromotorni sustav | Jiecang |
| Napon | 220V/110V |
| Frekvencija | 50Hz / 60Hz |
| Kompaktnost snage | 1,0 kW |
| Baterija | Da |
| Madrac | Madrac s memorijskim efektom |
| Glavni materijal | Nehrđajući čelik 304 |
| Maksimalni kapacitet nosivosti | 200 kg |
| Jamstvo | 1 godina |
Standardni pribor
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Infuzijska šipka | 1 Set |
| 2 | Ploča za ruke | 1 par |
| 3 | Pladanj za instrumente | 1 Set |
| 4 | Stezaljka za pričvršćivanje | 1 Set |
| 5 | Madrac | 1 Set |
| 6 | Nožni prekidač | 1 Set |