Električni ginekološki stol za pregled FD-G-1 izrađen je od visokočvrstih materijala i otporan je na koroziju, što pogoduje svakodnevnom čišćenju i dezinfekciji bolnice.
Visina površine stola za pregled, kut naslona i naslona za noge mogu se podesiti nožnim prekidačem.
Pribor je kompletan, a standardno dolaze nasloni za ramena, naramenice, remeni za zglobove, ručke, nasloni za noge i posude za prljavštinu s cjedilima.
Baza ginekološkog stola za pregled ima strukturu u obliku slova U, koja pruža prostor za kretanje stopala i nogu za svakodnevni rad liječnika.
Ovaj medicinski ginekološki operacijski krevet, pogodan ne samo za ginekološke preglede, već i za mušku urologiju.
1.Bešavni pjenasti madrac
Madrac za oblikovanje električnog ginekološkog stola za pregled koristi najnoviju tehnologiju bešavnog pjenjenja, što znatno poboljšava udobnost za pacijenta.
2.Materijal otporan na koroziju
Cijeli poklopac električnog ginekološkog stola za pregled izrađen je od vrhunskih materijala, otpornih na koroziju, lako se čiste i dezinficiraju.
3. Nožni prekidač
Opremljen nožnim prekidačem, fleksibilno kontrolira različite pokrete stola za opstetrički pregled.
4.Svestrani pribor
Uz standardni naslon za ramena, dostupni su i naramenice, ručke, oslonci za noge, pedale za noge, umivaonik za otpad, ginekološka lampa za pregled ili liječnička stolica.
Parametri
| ModelArtikal | FD-G-1 Električni ginekološki stol za pregled |
| Duljina i širina | 1800 mm * 550 mm |
| Nadmorska visina (gore i dolje) | 950 mm / 680 mm |
| Trendelenburg / Obrnuti Trendelenburg | 14°/ 17° |
| Stražnja ploča (gore i dolje) | 60°/10° |
| Elektromotorni sustav | Jiecang |
| Napon | 220V/110V |
| Frekvencija | 50Hz / 60Hz |
| Kompaktnost snage | 1,0 kW |
| Baterija | Da |
| Madrac | Bešavni madrac |
| Glavni materijal | ABS |
| Maksimalni kapacitet nosivosti | 150 kg |
| Jamstvo | 1 godina |
SstandardPribor
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Oslonac za ruke | 1 par |
| 2 | Ploča za noge | 1 Set |
| 3 | Madrac | 1 set |
| 4 | Ručka | 1 par |
| 5 | Nožni prekidač | 1 Set |