FD-G-2 svestrani opstetrički stol široko se koristi za opstetrički porođaj, ginekološke preglede i operacije.
Tijelo, stup i baza električnog stola za dostavu izrađeni su od nehrđajućeg čelika 304, koji je otporan na koroziju i jednostavan za čišćenje.
Pločice za noge su odvojive, što pogoduje postoperativnom oporavku.
Dvostruki sustav upravljanja, ne samo putem ručnog daljinskog upravljača, već i putem nožne sklopke.
Kompletna oprema, standardno s verzijom s osloncem za noge, pedalama, posudom za prljavštinu s filterom i opcijskom ginekološkom lampom za pregled.
Baza u obliku slova U ne samo da pogoduje stabilnosti operacijskog stola, već i pruža dovoljno prostora za noge liječniku kako bi se smanjio umor.
1.Dvostruki kontrolni sustav
Ručni regulator i nožni prekidač obavljaju sekundarnu kontrolu kako bi se osigurala sigurnost rada i ostvarili različiti položaji.
2. Odvojiva ploča za noge
Odvojiva ploča za noge električnog rađaonog stola olakšava postoperativni odmor i smanjuje postoperativnu bol
3.304 Nehrđajući čelik
Cijeli poklopac ginekološkog operacijskog stola izrađen je od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika 304. Izdržljiv je, jednostavan za čišćenje i dezinfekciju.
4. Baza u obliku slova U
U-oblikovana baza ginekološkog opstetričkog stola ne samo da povećava kontaktnu površinu između baze i tla i čini ga stabilnijim, već i pruža dovoljno prostora za noge za rad medicinskog osoblja kako bi se smanjio umor.
5. Svestrani pribor
Uz standardni naslon za ramena, dostupni su i naramenice, ručke, oslonci za noge, pedale za noge, posuda za otpad i ginekološka svjetiljka za pregled.
Pparametri:
| ModelArtikal | FD-G-2 Električni stol za dostavu |
| Duljina i širina | 1880 mm * 600 mm |
| Nadmorska visina (gore i dolje) | 940 mm / 680 mm |
| Stražnja ploča (gore i dolje) | 45°10° |
| Ploča sjedala (gore i dolje) | 20° 9° |
| Ploča za noge prema van | 90° |
| Napon | 220V/110V |
| Frekvencija | 50Hz / 60Hz |
| Baterija | Da |
| Kompaktnost snage | 1,0 kW |
| Madrac | Bešavni madrac |
| Glavni materijal | Nehrđajući čelik 304 |
| Maksimalni kapacitet nosivosti | 200 kg |
| Jamstvo | 1 godina |
SstandardPribor
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Oslonac za ruke | 1 par |
| 2 | Ručka | 1 par |
| 3 | Ploča za noge | 1 komad |
| 4 | Madrac | 1 set |
| 5 | Otpadni bazen | 1 komad |
| 6 | Stezaljka za pričvršćivanje | 1 par |
| 7 | Štaka za koljeno | 1 par |
| 8 | Pedala | 1 par |
| 9 | Ručni daljinski upravljač | 1 komad |
| 10 | Nožni prekidač | 1 komad |