Električni operacijski stol TDY-1 koristi električni operativni sustav s potisnom šipkom kako bi se osiguralo da se tijekom operacije mogu izvršiti različita podešavanja položaja, uključujući podizanje stola, naginjanje naprijed i natrag, naginjanje lijevo i desno, preklapanje i pomicanje stražnje ploče.
Ovaj višenamjenski električni operacijski stol pogodan je za razne kirurške zahvate, kao što su abdominalna kirurgija, opstetricija, ginekologija, ORL, urologija, anorektalna i ortopedija itd.
1. Dostupno u rendgenskom skeniranju
PFCC ploča stola može se koristiti za rendgensko snimanje tijekom operacija. Električni operacijski stol TDY-1 može se pomicati više od 300 mm, pružajući dobru perspektivu za C-luk tijekom operacije, a može se koristiti i s kutijama za rendgenske snimke.
2. Opcionalni sustav dvostruke kontrole
Ručni upravljač i opcionalne upravljačke ploče nude dvostruku zaštitu za operacije.
3. Ugrađena punjiva baterija
Električni operacijski stol TDY-1 opremljen je visokoučinkovitom punjivom baterijom koja može zadovoljiti potrebe 50 operacija. Istovremeno, ima AC napajanje za opskrbu električnom energijom radi maksimalne sigurnosti.
4. Ugrađeni most za bubrege
Ugrađeni lumbalni most, pogodan za liječnike za izvođenje operacija žuči i bubrega
Parametri
| Model stavke | TDY-1 Električni operacijski stol |
| Duljina i širina | 2070 mm * 550 mm |
| Nadmorska visina (gore i dolje) | 1000 mm / 700 mm |
| Ploča za glavu (gore i dolje) | 45°/ 90° |
| Stražnja ploča (gore i dolje) | 75°/ 20° |
| Ploča za noge (gore / dolje / prema van) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Obrnuti Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Bočni nagib (lijevo i desno) | 15°/ 15° |
| Elevacija bubrežnog mosta | ≥110 mm |
| Horizontalno klizanje | 300 mm |
| Fleksija/ Refleks | Kombinirana operacija |
| Rendgenska ploča | Izborno |
| Upravljačka ploča | Standard |
| Elektromotorni sustav | Jiecang |
| Napon | 220V/110V |
| Frekvencija | 50Hz / 60Hz |
| Kompaktnost snage | 1,0 kW |
| Baterija | Da |
| Madrac | Madrac s memorijskim efektom |
| Glavni materijal | Nehrđajući čelik 304 |
| Maksimalni kapacitet nosivosti | 200 kg |
| Jamstvo | 1 godina |
Standardni pribor
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Prozor za anesteziju | 1 komad |
| 2 | Potpora tijelu | 1 par |
| 3 | Oslonac za ruke | 1 par |
| 4 | Potpora za ramena | 1 par |
| 5 | Oslonac za noge | 1 par |
| 6 | Potpora za stopala | 1 par |
| 6 | Ručka mosta za bubrege | 1 komad |
| 7 | Madrac | 1 Set |
| 8 | Stezaljka za pričvršćivanje | 8 komada |
| 9 | Dugačka stezaljka za pričvršćivanje | 1 par |
| 10 | Ručni daljinski upravljač | 1 komad |
| 11 | Dalekovod | 1 komad |