Mobilni operacijski stol TDY-2 ima krevet i stup od nehrđajućeg čelika 304, jednostavan za čišćenje i otporan na onečišćenje.
Površina stola je podijeljena na 5 dijelova: dio za glavu, naslon, stražnjicu i dva odvojiva dijela za noge.
Mobilni operacijski stol TDY-2 može se pomicati na udaljenost od 340 mm, pružajući dobru perspektivu za C-luk tijekom operacije, a može se koristiti i s kutijama za rendgenske snimke.
Uzglavlje s dvostrukim zglobom, podesiva nogara pomoću plinske opruge. Koristite tihe kotačiće njemačke marke. Tu je i resetiranje jednim gumbom, funkcije izvijanja jednim gumbom i protiv izvijanja su opcionalne.
Ovaj višenamjenski električni operacijski stol pogodan je za razne kirurške zahvate, kao što su abdominalna kirurgija, opstetricija, ginekologija, ORL, urologija, anorektalna i ortopedija itd.
1.Dvostruko zglobna ploča za glavu
Dvostruko zglobna ploča za uzglavlje ovog električnog operacijskog stola može slobodno podešavati visinu uzglavlja, omogućujući pacijentu udoban kut glave prilikom izvođenja operacija u različitim položajima.
2. Ploča za noge može biti električno kontrolirana ili s plinskom oprugom
Ploča za noge može se upravljati plinskom oprugom ili se može nadograditi na električno upravljanje.
3. Opcionalni sustav dvostruke kontrole
Ručni upravljač i opcionalne upravljačke ploče nude dvostruku zaštitu za operacije.
4.Veliki kotačići
Uvezeni njemački TENTE kotači, otporni na habanje i tihi.
5. Ugrađena punjiva baterija
Električni operacijski stol TDY-2 opremljen je visokoučinkovitom punjivom baterijom koja može zadovoljiti potrebe 50 operacija. Istovremeno, ima AC napajanje za opskrbu električnom energijom radi maksimalne sigurnosti.
6.Više opcionalnih izbora
Opcionalno resetiranje jednim gumbom, funkcija pozitivne fleksije i obrnute fleksije.
Pparametri:
| ModelArtikal | TDY-2 Mobilni električni operacijski stol |
| Duljina i širina | 2100 mm * 550 mm |
| Nadmorska visina (gore i dolje) | 1000 mm / 700 mm |
| Ploča za glavu (gore i dolje) | 45° 90° |
| Stražnja ploča (gore i dolje) | 90°/ 17° |
| Ploča za noge (gore / dolje / prema van) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Obrnuti Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Bočni nagib (lijevo i desno) | 15°/ 15° |
| Elevacija bubrežnog mosta | ≥110 mm |
| Horizontalno klizanje | 345 mm |
| Fleksija/ Refleks | Kombinirana operacija |
| Rendgenska ploča | Izborno |
| Upravljačka ploča | Standard |
| Elektromotorni sustav | Jiecang |
| Napon | 220V/110V |
| Frekvencija | 50Hz / 60Hz |
| Kompaktnost snage | 1,0 kW |
| Baterija | Da |
| Madrac | Madrac s memorijskim efektom |
| Glavni materijal | Nehrđajući čelik 304 |
| Maksimalni kapacitet nosivosti | 200 kg |
| Jamstvo | 1 godina |
Standardni pribor
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Prozor za anesteziju | 1 komad |
| 2 | Potpora tijelu | 1 par |
| 3 | Oslonac za ruke | 1 par |
| 4 | Potpora za ramena | 1 par |
| 5 | Oslonac za noge | 1 par |
| 6 | Potpora za stopala | 1 par |
| 6 | Ručka mosta za bubrege | 1 komad |
| 7 | Madrac | 1 Set |
| 8 | Stezaljka za pričvršćivanje | 8 komada |
| 9 | Dugačka stezaljka za pričvršćivanje | 1 par |
| 10 | Ručni daljinski upravljač | 1 komad |
| 11 | Dalekovod | 1 komad |