Svi poklopci su izrađeni od nehrđajućeg čelika 304, lako se čiste i dezinficiraju.
Vlaknasti materijal s visokom propusnošću svjetlosti pogodan je za rendgensku upotrebu.
Prošireni dizajn madraca omogućuje pacijentima udobnije ležanje na operacijskom stolu.
Elektrohidraulički operacijski stol TDY-G-1 koristi napredni hidraulički upravljački sustav, pouzdane elektromagnetske ventile i uljne pumpe iz Tajvana, osiguravajući tihe i stabilne performanse.
1.Uultra-niskoPpoložaj
Najniža visina ovog električno-hidrauličnog operacijskog stola može se podesiti na 520 mm, što je vrlo pogodno za operacije mozga i oka. Odvojiva ploča za glavu može se koristiti kao operacijski stol s okvirom za rezanje.
2. Dvostruko zglobna ploča za glavu
Dvostruko zglobna uzglavna ploča ovog električno-hidrauličnog operacijskog stola može se slobodno podešavati po visini, omogućujući pacijentu udoban kut glave prilikom izvođenja operacija u različitim položajima.
3.Bizgrađen-u bubreguBgreben
Ugrađeni bubrežni most izrađen je od visokočvrstog PMMA materijala, brzo postiže različite položaje i uvelike štedi vrijeme rada.
4. Ugrađena punjiva baterija
Opremljen je visokoučinkovitom punjivom baterijom koja može zadovoljiti potrebe 50 operacija. Istovremeno, ima AC napajanje za opskrbu električnom energijom radi maksimalne sigurnosti.
5. Mehaničke kočnice
Mehaničke kočnice na papučici su brže, praktičnije, sigurne i pouzdanije
Pparametri
| Model stavke | TDY-G-1 Električno-hidraulički operacijski stol |
| Duljina i širina | 2080 mm * 550 mm |
| Nadmorska visina (gore i dolje) | 820 mm / 520 mm |
| Ploča za glavu (gore i dolje) | 45°/ 90° |
| Stražnja ploča (gore i dolje) | 80°/ 20° |
| Ploča za noge (gore / dolje / prema van) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Obrnuti Trendelenburg | 20°/ 20° |
| Bočni nagib (lijevo i desno) | 15°/ 15° |
| Elevacija bubrežnog mosta | 110 mm |
| Elektromotorni sustav | Chaoger iz Tajvana |
| Napon | 220V/110V |
| Frekvencija | 50Hz / 60Hz |
| Kompaktnost snage | 1,0 kW |
| Baterija | Da |
| Madrac | Madrac s memorijskim efektom |
| Glavni materijal | Nehrđajući čelik 304 |
| Maksimalni kapacitet nosivosti | 200 kg |
| Jamstvo | 1 godina |
Sstandardni pribor
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Prozor za anesteziju | 1 komad |
| 2 | Potpora tijelu | 1 par |
| 3 | Oslonac za ruke | 1 par |
| 4 | Potpora za ramena | 1 par |
| 5 | Oslonac za noge | 1 par |
| 6 | Potpora za stopala | 1 par |
| 7 | Ručka mosta za bubrege | 1 komad |
| 8 | Dugačka stezaljka za pričvršćivanje | 1 par |
| 9 | Stezaljka za pričvršćivanje | 8 komada |
| 10 | Ručni daljinski upravljač | 1 komad |
| 11 | Dalekovod | 1 komad |
| 12 | Pedala | 1 par |