Električni hidraulički operacijski stol TDY-Y-1 koristi električnu uvezenu hidrauličku prijenosnu strukturu, koja zamjenjuje tradicionalnu tehnologiju prijenosa električnim potisnim šipkama.
Podešavanje položaja je preciznije, brzina kretanja je ujednačenija i stabilnija, a performanse su pouzdane i izdržljive.
Baza u obliku slova Y osigurava stabilnost i dovoljno prostora za noge.
Funkcija prevođenja i prozirna daska za krevet, opremljena C-luk, mogu izvoditi rendgensko snimanje cijelog tijela.
Dvostruki upravljački sustav, uz ručni daljinski upravljač, opremljen je i sustavom za upravljanje u nuždi na stupu. Funkcija resetiranja jednim gumbom osigurava učinkovitost rada liječnika.
Ovaj elektrohidraulički integrirani operacijski stol pogodan je za razne kirurške zahvate, kao što su abdominalna kirurgija, opstetricija, ginekologija, ORL, urologija, anorektalna i ortopedija itd.
1.Dvostruki kontrolni sustav
TDY-Y-1 Električno-hidraulički operacijski stol ima dvostruke metode upravljanja, jednu pomoću žičanog upravljača s funkcijom automatskog resetiranja razine s jednom tipkom. A drugu pomoću stupnog sustava za hitne slučajeve. Dva seta neovisnih operacijskih sustava s istom funkcijom osiguravaju da sustav za hitne slučajeve i dalje može pouzdano raditi kada žičani upravljač zakaže, osiguravajući sigurnu upotrebu operacijskog stola.
2. Dostupno za rendgensko snimanje
Gornja ploča električno-hidrauličnog operacijskog stola može propuštati rendgenske zrake, a na donjoj strani stola ugrađena je vodilica za transport kutija s rendgenskim filmovima.
3. Kompatibilno s C-luk
Električni horizontalni hod pomicanja je 340 mm, što osigurava točan i praktičan prostor za pozicioniranje C-luka i omogućuje snimanje cijelog tijela bez pomicanja pacijenta.
4. Punjive baterije
Električno-hidraulički kirurški operacijski stol TDY-Y-1 opremljen je visokoučinkovitim punjivim baterijama koje mogu zadovoljiti potrebe ≥50 operacija, osiguravajući rad bez vanjskog napajanja. Punjiva baterija ne zahtijeva održavanje i može se koristiti dugo vremena. Istovremeno, izmjenična struja može se koristiti za opskrbu električnom energijom kako bi se osigurala maksimalna sigurnost.
5.Ogumb neResetFpomazanje
Nova funkcija resetiranja jednim gumbom pojednostavljuje komplicirane operacije
Parametri
| Model stavke | TDY-Y-1 Električno-hidraulički operacijski stol |
| Duljina i širina | 1960 mm * 500 mm |
| Nadmorska visina (gore i dolje) | 1090 mm / 690 mm |
| Ploča za glavu (gore i dolje) | 60°/ 85°/0° |
| Stražnja ploča (gore i dolje) | 85°/ 40° |
| Ploča za noge (gore / dolje / prema van) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Obrnuti Trendelenburg | 28°/ 28° |
| Bočni nagib (lijevo i desno) | 18°/ 18° |
| Elevacija bubrežnog mosta | 100 mm |
| Horizontalno klizanje | 340 mm |
| Nulta pozicija | Jedan gumb, standardno |
| Fleksija/ Refleks | Kombinirana operacija |
| Rendgenska ploča | Izborno |
| Upravljačka ploča | neobavezno |
| Tipka za zaustavljanje u nuždi | Izborno |
| Elektromotorni sustav | Chaoger iz Tajvana |
| Napon | 220V/110V |
| Frekvencija | 50Hz / 60Hz |
| Kompaktnost snage | 1,0 kW |
| Baterija | Da |
| Madrac | Madrac s memorijskim efektom |
| Glavni materijal | Nehrđajući čelik 304 |
| Maksimalni kapacitet nosivosti | 200 kg |
| Jamstvo | 1 godina |
Sstandardni pribor
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Prozor za anesteziju | 1 komad |
| 2 | Potpora tijelu | 1 par |
| 3 | Oslonac za ruke | 1 par |
| 4 | Potpora za ramena | 1 par |
| 5 | Oslonac za noge | 1 par |
| 6 | Ploča za noge | 1 par |
| 7 | Ručka mosta za bubrege | 1 komad |
| 8 | Madrac | 1 Set |
| 9 | Stezaljka za pričvršćivanje | 8 komada |
| 10 | Daljinski upravljač | 1 komad |
| 11 | Dalekovod | 1 komad |
| 12 | Hidraulično ulje | 1 limenka ulja |