Mehanički operacijski stol TS-1 izrađen je od nehrđajućeg čelika, koji ima visoku mehaničku čvrstoću, otpornost na koroziju i jednostavno čišćenje.
Podesite visinu površine kreveta hidrauličkim pogonom i podesite kut stražnje ploče nogu drugim pomoćnim alatima.
T-oblikovana baza hidrauličnog operacijskog stola je stabilna i može pružiti dovoljno prostora za noge liječnicima koji dugo rade.
Postoje dva izbora integrirane ploče za noge i razdvojene ploče za noge, prikladne za ljude s različitim potrebama potrošača.
1.T baza
Ergonomska baza ručnog operacijskog stola u obliku slova T ne samo da ima dobru stabilnost i fleksibilno kretanje, već liječnicima pruža i dovoljno prostora za noge kako bi se smanjio umor tijekom dugotrajnog rada.
2.Ugrađeni most za bubrege
Ugrađeni lumbalni most može se podići za 110 mm, što je liječnicima praktično za izvođenje operacija bubrega.
3. Razni pribor
Standardni pribor uključuje potporu za ramena, potporu za ramena, potporu za tijelo, anesteziološki ekran i potporu za noge kako bi se olakšale razne operacije.
4. Hidraulički sustav elevacije
Pogon je hidraulički, a visina mehaničke površine operacijskog stola podešava se nožnom papučicom. Radi glatko i tiho. Može normalno raditi čak i ako nema struje. Za područja s nestabilnom električnom energijom mogu se odabrati hidraulički operacijski stolovi.
5.Integrirana ploča za noge ili podijeljena ploča za noge
Postoji jednostavna verzija cijele ploče za noge, cijena je povoljna. Postoji i podijeljena ploča za noge, koja se može podešavati gore-dolje i može se proširiti prema van kako bi se olakšale razne operacije donjih ekstremiteta.
Pparametri
| Model stavke | TS-1 Mehanički operacijski stol |
| Duljina i širina | 1980 mm * 500 mm |
| Nadmorska visina (gore i dolje) | 950 mm / 750 mm |
| Ploča za glavu (gore i dolje) | 45°/ 90° |
| Stražnja ploča (gore i dolje) | 75°/ 30° |
| Ploča za noge (gore / dolje / prema van) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Obrnuti Trendelenburg | 20°/ 30° |
| Bočni nagib (lijevo i desno) | 20°/ 20° |
| Elevacija bubrežnog mosta | ≥110 mm |
| Madrac | Madrac s memorijskim efektom |
| Glavni materijal | Nehrđajući čelik 304 |
| Maksimalni kapacitet nosivosti | 200 kg |
| Jamstvo | 1 godina |
Sstandardni pribor
| Ne. | Ime | Količine |
| 1 | Prozor za anesteziju | 1 komad |
| 2 | Potpora tijelu | 1 par |
| 3 | Oslonac za ruke | 1 par |
| 4 | Oslonac za ramena | 1 par |
| 5 | Štaka za koljeno | 1 par |
| 6 | Stezaljka za pričvršćivanje | 1 Set |
| 7 | Madrac | 1 Set |